Piłka nożna
Logo szkoly

Piłka nożna

RÓWNA FORMA BASZTY

baszta 2006j 

W ubiegłą sobotę młodzicy Baszty (2004) okazali się najlepsi na turnieju w Nowej Rudzie.

Tak samo było w dzisiejszą sobotę  (17.12.2016) na turnieju Jako Polonia Stal Cup orlików (2006 rocznik). W gronie 8 drużyn w tym czeskiego zespołu Olimpia Hradec Kralove orlicy Baszty po rozegraniu 7 spotkań okazali się najlepszym zespołem turnieju.

Czytaj więcej: RÓWNA FORMA BASZTY

SUPER WEEKEND BASZTY

marcinowice2 - kopia

W hali gimnazjum w Marcinowicach został rozegrany Mikołajkowy turniej piłki nożnej o puchar firmy S.T.E.P. rocznika 2007. W turnieju wzięło udział 8 zespołów podzielonych na 2 grupy.

Czytaj więcej: SUPER WEEKEND BASZTY

SPECJALIŚCI OD TYMBARKU

zdjcie u-8

 

Ruszyły eliminacje powiatowe do przyszłorocznego finału Ogólnopolskiego Turnieju Z Podwórka Na Stadion O Puchar Tymbarku, które były rozgrywane w kategoriach wiekowych U-8, U-10, U-12. Kolejny raz w finałach powiatowych nie mieli sobie równych młodzi piłkarze UKS Baszta Wałbrzych w komplecie trzech drużyn awansując do przyszłorocznego finału dolnośląskiego na boiskach w Świdnicy. W tegorocznych finałach Baszta zajęła drugie miejsce w kategorii U-10, trzecie miejsce w kategorii U-8. Pomimo ostrego naporu przeciwnych drużyn udało się Baszcie obronić pozycję liderów na własnym podwórku. W tym roku o krok od występu na Stadionie Narodowym była drużyna U-10 zajmując drugie miejsce. Należy sobie życzyć żeby drużyny UKS Baszta Wałbrzych w przyszłym roku walczyły o wyjazd na Stadion Narodowy.

Czytaj więcej: SPECJALIŚCI OD TYMBARKU

BASZTA MOCNA W HALI

rocznik 2004

Sekcja piłkarska UKS Baszta Wałbrzych liczy już 19 lat. Przez ten okres przewinęło się przez Uczniowski Klub wiele pokoleń młodych piłkarzy. Były lata tłuste i chude, ale wspólnym mianownikiem dla tych młodych piłkarzy były liczne sukcesy w piłkarskich turniejach halowych.

Czytaj więcej: BASZTA MOCNA W HALI

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis