Edukacja wczesnoszkolna
Logo szkoly

Edukacja wczesnoszkolna

LAUREACI POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „MOJE ULUBIONE ZWIERZĄTKO”

13 lutego w Spółdzielni Mieszkaniowej Podzamcze zostały rozdane nagrody i wyróżnienia. I tym razem nie zabrakło wśród laureatów naszych najmłodszych uczniów. Z ogromnej ilości ponad 500 prac komisja z trudem wybrała te najciekawsze. Tym bardziej wielkie uznanie należy się naszym dzieciom. II miejsce wśród uczniów klas pierwszych zajęła MAJA ŻYWICZYŃSKA z klasy I C , wyróżnienia dostali: OLEK TACOWIAK- WÓJCIK , JULKA SKWIRA z klasy I C, DANIEL JAMROCHA i MATEUSZ BAWOŁ z klasy III F. Serdecznie gratulujemy laureatom. Opiekunem artystycznym jest Ewa Pietraszko.

DSCN2356

DSCN2357

Czytaj więcej: LAUREACI POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „MOJE ULUBIONE ZWIERZĄTKO”

WALENTYNKI ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ NIE TYLKO ZAKOCHANYCH

Dzień ten ma nam przypominać o tym co jest w życiu najważniejsze, a więc okazujmy sobie przywiązanie i sympatię niekoniecznie tylko w tym dniu. Walentynki to wspaniała okazja, by pokazać dzieciom w jaki sposób można wyrażać uczucia. Nasz mały samorząd zadbał o tą możliwość i dzięki walentynkowej poczcie wiele dzieci uśmiechało się nie tylko tego dnia.

DSCN2377

DSCN2378

BAL KARNAWAŁOWY PIERWSZAKÓW

13 lutego nasze maluchy miały okazję wspólnie z nauczycielami nie tylko się uczyć, ale i pobawić. Panie przygotowały super muzykę i niespodzianki konkursowe. Zabawa karnawałowa była kolejną super okazją do wspólnej zabawy i lepszego poznania. Można było podziwiać nie tylko bardzo ciekawe przebrania dzieci, kolorowe stroje, ale tańce w parach, korowody i szaleństwo taneczne do ulubionej muzyki.

DSCN2206

DSCN2207

Czytaj więcej: BAL KARNAWAŁOWY PIERWSZAKÓW

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis