Obecne Grono Pedagogiczne
Logo szkoly

Obecne Grono Pedagogiczne

Dyrekcja szkoły

Dyrektor szkoły
mgr inż. Bożena Kruszyńska

Wicedyrektor do spraw organizacji i dydaktyki klas 4-6 szkoły podstawowej i I-III gimnazjum
mgr Renata Born

Wicedyrektor do spraw edukacji wczesnoszkolnej

 mgr Elżbieta Bujak 


Wicedyrektor do spraw opiekuńczo – wychowawczych i kształcenia specjalnego
mgr Anna Lisicka

Grono Pedagogiczne

Przedmiot

Imię i nazwisko

Oddział przedszkolny 

Anna Brzozowska - Dobosz

Edukacja wczesnoszkolna

Barbara Oziembłowska

Małgorzata Molak – Babiarz

Anna Walewska

Małgorzata Matkowska

Ewa Wesołowska

Renata Panaś

Iweta Gugała

Urszula Szot

Urszula Walczyk

Alicja Grądalska

Dorota Jarząbek

Anna Węgrzynowska

Anna Całka

Anna Hadryś

Ewa Pietraszko

Ewa Kochanowicz - Kobylańska

Wiesława Kyc

Aleksandra Piechowiak – Stawińska

Wioletta Sroka

Magdalena Dudzińska

język polski

Edyta Borczyk

Monika Buj

Edyta Rybińska

Iwona Wawrzyniak

Ewa Topa

Anna Nahorecka

Sylwia Aftyka – Łoda

Marzena Hrycek

Regina Zając

Alicja Garwol

Monika Woźniak

Aneta Pietruszkiewicz

Dagmara Bejmert

Joanna Madejczyk

Katarzyna Bogdańska

Agnieszka Karmowska

język angielski

Estera Nikolen

Marzena Hybner – Zakrzewska

Anna Zielińska - Stawiarz

Maja Buj

Małgorzata Kwiatkowska

Katarzyna Filipowska

Karolina Korczyńska

Magdalena Duda

Jacek Smreczyński

Dominik Sędziak

Grzegorz Wach

Język niemiecki

Urszula Witkowska

Beata Woźniak

Aleksandra Kłapińska

Magdalena Duda

Katarzyna Małolepsza

historia i społeczeństwo

Elżbieta Domagała

Renata Staniec

Paweł Jaworek

Grzegorz Marszałek

Marta Zalewska

WDŻ 

Aleksandra Kłapińska

Danuta Naworska

 Marta Zalewska

WOS

Renata Staniec

Grzegorz Marszałek

Marta Zalewska

EDB

Marta Zalewska

matematyka

Bożena Kruszyńska

Sylwia Stankiewicz

Małgorzata Adamska

Iwona Jędrasik

Dorota Turzańska

Danuta Petters

Violetta Bercz

Elżbieta Brzyska

Elżbieta Stępak

Izabella Wolińska

Łukasz Zawadzki

Zbigniew Stebel

przyroda

Agnieszka Jaworek

Bożena Janiga

Joanna Tychowska - Zabagło

 biologia

Danuta Naworska

Agnieszka Jaworek

Renata Born

fizyka

Tomasz Oracz

Agnieszka Gancarz

chemia

Elżbieta Ciara

Agnieszka Gancarz

geografia

Ewa Łukaszewicz

Bożena Janiga

informatyka

Barbara Licznar

Rafał Kwiatkowski

Andrzej Licznar

plastyka

Katarzyna Utecht

Ewa Maduch

muzyka

Agnieszka Skirucha

Paweł Golczak

technika

Ewa Maduch

Paweł Golczak

Katarzyna Utecht

religia

Władysława Witek

Jadwiga Welc

Wioletta Sroka

ks. Marcin Mazur

ks. Mateusz Kulig

ks. Paweł Laska 

wychowanie fizyczne

Hanna Kotynia

Anna Kotek

Natalia Urbacka – Kaczor

Katarzyna Popiel

Magdalena Leńska

Marek Figurski

Rafał Kwiatkowski

Przemysław Parla

Dariusz Ratajczak

Piotr Borowski

fizjoterapeuci

Wioletta Płodzień

Hanna Rychlik

logopeda

Regina Zając

Renata Panaś

Beata Chmiel

pedagog

Anna Lisicka

Monika Buj

psycholog

 Anna Podyma

świetlica 

Agnieszka Ewiak 

Marzena Grzegrzółka

Aneta Janiszewska

Elżbieta Kanarkiewicz

Małgorzata Marszałek

Agnieszka Borowska

biblioteka szkolna

Władysława Witek

Ewa Woźny - Nowak

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis