Aktualności
Logo szkoly

Aktualności

ZNOWU O BASZCIE

baszta 2017

Źródło: http://www.walbrzyszek.com/news,single,init,article,36880

Młodzi piłkarze Baszty do końca roku szkolnego walczyli o miejsca w rankingach i opłacało się. Otowyniki:

Końcowa klasyfikacja Pucharu Żaka:
1. Baszta Wałbrzych 74 pkt
Końcowa klasyfikacja I ligi:
1. Baszta Wałbrzych 83 pkt
Składy Baszty orlicy: Bartosz Michalkiewicz, Bartosz Marszałek, Filip Michałowski, Oskar Gołuch, Paweł Jaworek, Bartłomiej Miernik, Mikołaj Kazimierski, Marcin Wójcikowski, Jakub Jaroszewski, Jakub Borzęcki, Dawid Szczepański, Błażej Redo, Hubert Korościk.
Baszta żacy: Natan Dudek, Tomasz Lisowski, Tomasz Rumiejewski, Bartłomiej Pawłowski, Kamil Chadzikonstandinu, Dawid Szczepański, Jakub Jaroszewski, Jakub Borzęcki, Hubert Korościk.

Trener Marek Figurski
ag

FOTOGRAFICZNA PASJA

praca Daniela 2Miło nam poinformować, że laureatem nagrody Grand Prix Powiatowego Konkursu Fotograficznego "Co rośnie i hasa w naszych lasach" edycja 2017 został Daniel Konsewicz z klasy III a. Daniel otrzymał I miejsce w części – Co rośnie? i II miejsce za Co hasa? Opiekunem artystycznym Daniela jest pani Ewa Maduch ag

Czytaj więcej: FOTOGRAFICZNA PASJA

PRYMUS 2017

prymus Jakub Odlewany 2017

Media:

http://walbrzych.dlawas.info

http://www.walbrzych24.com

http://www.walbrzyszek.com

Honorowy tyuł Prymusa przyznawany jest corocznie przez Prezydenta Miasta Wałbrzycha jako wyróżnienie najlepszym, wybitnie uzdolnionym uczniom. Podczas tegorocznego Miejskiego Zakończenia Roku Szkolnego dnia 21.06.2017 tytuł PRYMUSA otrzymali:

Jakub Odlewany, uczeń klasy 6c PSP z OI nr 26

Szymon Mielczarek, uczeń klasy IIa PG nr 9

Serdecznie gratulujemy!

foto: wałbrzyszek.pl i J.Odlewany

ag

Czytaj więcej: PRYMUS 2017

RĘKA W RĘKĘ, DZIÓB W DZIÓB

dd1

 Kolejny rocznik absolwentów opuścił mury naszej szkoły. Na wspólnej uroczystości zakończenia roku szkolnego tradycyjnie spotkali się rodzice, uczniowie, nauczyciele i dyrekcja. Na stołach, oprócz świadectw wyróżnionych uczniów, jak co roku piętrzą się nagrody i listy gratulacyjne. Widok ten napawa zebranych dumą z powodu licznych sukcesów i poczuciem dobrze spełnionych ról, zadań, obowiązków. 

Garnitury, białe koszule, buty na glanc, zwiewne sukienki, szpilki i makijaż inny niż dozwolony na co dzień. Kamery, aparaty, smartfony i zupełnie nowy zwyczaj – selfie z Panią Dyrektor. Nie brak podziękowań, życzeń, wyrazów wdzięczności, pochwał i emocji związanych z od dawna przewidywanym końcem i nowym początkiem. I wiara, że to, co stało się tutaj, nie zostanie zaprzepaszczone.

Czytaj więcej: RĘKA W RĘKĘ, DZIÓB W DZIÓB

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis