Aktualności
Logo szkoly

Aktualności

ŚWIAT ZA 100 LAT

sWIAT ZA 100 LAT

Sukces w ogólnopolskim konkursie literackim "Świat za sto lat"

Paulina Dyl i Wiktoria Kołaczyńska z klasy 6e zostały Laureatkami  Honorowymi w ogólnopolskim konkursie literackim "Świat za sto lat", który zostałzorganizowany przez fundację TworzyMy Kraków w ramach ogólnopolskiej akcji społecznej "Serce Kapsuły Czasu". 

Czytaj więcej: ŚWIAT ZA 100 LAT

SPRZĄTALIŚMY ŚWIAT

smieci 2020

W trzeci piątek wrzesnia, tj.18.09.2020 uczniowie klas 4-6 uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji sprzątania świata. Tym razem zajęli się swoim najbliższym otoczeniem, czyli terenem wokół szkoły.

SŁOWO OD DYREKTORA - FUNKCJONOWANIE SZKOŁY OD 1 WRZEŚNIA

Z ogromną radością witamy naszych uczniów w progach naszej szkoły w dniu 1 września 2020 r. Bardzo nam brakowało bezpośredniego kontaktu z naszymi wychowankami oraz Państwem!

Sytuacja epidemiczna w naszym kraju, sprawia, że wszyscy jesteśmy obowiązani przestrzegać zasady higieny i procedury ograniczające ryzyko zarażenia się koronawirusem. 

pełna informacja tutaj - kliknij w link

NARODOWE CZYTANIE 2020

narodowe 2020Akja Narodowe Czytanie została zainicjowana w 2012 roku i na stałe wpisała się w tradycję szkolną. Na lekcjach języka polskiego uczniowie starszych klas czytają proponowane przez Kancelarię Prezydenta RP lektury podczas lekcji. W tym roku wybór padł na  Balladynę Juliusza Slowackiego. Udział w Narodowym Czytaniu wzięły udział klasy: 5c, 6b, 6g, 7f, 7g 8a, 8d

Czytaj więcej: NARODOWE CZYTANIE 2020

Podkategorie

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis