Grono Pedagogiczne
Logo szkoly

Grono Pedagogiczne

 

 Obecne Grono Pedagogiczne

 

Dawne Grono Pedagogiczne 

stanowisko

imię i nazwisko nauczyciela

Dyrektor

Jolanta Znamirowska

Wicedyrektor ds. organizacji i dydaktyki

Teresa Nerkowska

Bożena Kruszyńska

Wicedyrektor ds. edukacji wczesnoszkolnej

Jadwiga Miczek

Wicedyrektor ds. opiekuńczo – wychowawczych i kształcenia specjalnego

Anna Woźnicka

Anna Lisicka

Oddział przedszkolny 

 

Edukacja wczesnoszkolna

Anna Baran

Anetta Bartoszyńska

Izabela Chrapek-Jarmułowska

Czesława Piksa

Longina Kochanowicz

Joanna Krzan

Ludmiła Łobos

Urszula Łosińska

Teresa Mielnik

język polski

Sylwia Aftyka-Łoda

Barbara Bera

Katarzyna Bogdańska

Magdalena Deryło-Sroka

Eżbieta Hus

Agnieszka Karmowska

Barbara Kieca

Bogumiła Kosior

Krystyna Kuczyńska

Ewa Lamch

Stanisława Oziembłowska

Anetta Pietruszkiewicz

Bogumiła Suchodolska

Magdalena Truszczyńska

Regina Zajac

język angielski

Mariola Bardowska

Katarzyna Baran

Jadwiga Dolega

Mirela Ewangielu

Marzena Zakrzewska-Hybner

Katarzyna Filipowska

Bartosz Karaśkiewicz

Aleksandra Mandzyn

Aleksandra Pawlak

Beata Puziak

Joanna Nagańska-Skóra

Anna Zielińska-Stawiarz

język niemiecki

Małgorzata Błaż

Elżbieta Nowak

Beata Woźniak

historia i społeczeństwo

Bogusława Garba

Marcin Jagodziński

Teofila Leszczyńska

Sylwia Pokojowa

Maria Wowk

WDŻ 

 

WOS

Arkadiusz Warzecha

Robert Lewandowski

EDB

Robert Ćwielong

etyka

 

matematyka

Małgorzata Adamska

Teresa Chwalibóg

Szymon Głogowski

Jolanta Gołębieska

Teresa Kanik

Mirosława Łapicz

Barbara Nazarko

Teresa Nerkowska

Halina Paradowska

Danuta Petters

Radosław Pietruszkiewicz

Krystyna Sadyś

Elżbieta Stępak

Anna Zamożniewicz

Monika Ździobek

przyroda

Katarzyna Chrobaczyńska

Monika Daszkiewicz

Elżbieta Ślusarska

Anna Wnęk-Sosialuk

 biologia

Monika Bulerska-Marszałek

Czesława Kaszuba

Mirosława Sauć

fizyka

Mirosława Balewicz

Janina Gil

Mirosław Petters

chemia

Elżbieta Ciara

geografia

Bożena Janiga

informatyka

 Andrzej Licznar

plastyka

Katarzyna Utecht

muzyka

Joanna Figiel

Ewa Orłowska-Wiatr

Wojciech Szklarkowski

technika

Mirosława Stamkowska

Piotr Strzelecki

religia

Ewa Bulkiewicz

ks. Mirosław Choroszy

Jolanta Drewczyńska

ks. Tomasz Federkiewicz

ks. Gabriel Horowski

Zofia Kasińska

ks. Mateusz Kulig

Bogusława Kułaga

ks. Andrzej Majka

Ks. Andrzej Paraciej

ks. Kamil Raczycki

ks. Daniel Rydz

ks. Robert Rynkiewicz

Maria Suchojad

ks. Piotr Winczakiewicz

Władysława Witek

ks. Bogusław Wolański

ks. Łukasz Ziemski

rytmika/ koło taneczne

Jadwiga Kostkiewicz

Aniela Pacyna

Aleksander Wąsik

Violetta Wilk

wychowanie fizyczne

Piotr Borowski

Hanna Ignaczak

Hanna Kotynia

Andrzej Licznar

Marek Maciąg

Jacek Sobczyk

Artur Ziembicki

fizjoterapeuci

Maciej Byra

Regina Chilińska-Pruchnicka

Marek Łakomiec

Adam Łyczkowski

Piotr Sipiorski

logopeda

Beata Chmiel

Bożena Hencińska

pedagog

Anna Baran

Anita Gąsowska

Anna Lisicka

Jolanta Rojewska

Irena Trojanowska

psycholog

Urszula Walczyk

Anna Podyma

szachy

Marian Pyrzyński

Piotr Rychlik

Hanna Rychlik

świetlica 

 

biblioteka szkolna

Renata Błażyńska

Renata Gaspari

zajęcia integracyjne

Anna Woźnicka

sekretariat

Urszula Łossowska

Anna Hamanowicz

 

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis