Koło szachowe
Logo szkoly

Koło szachowe

"Szachy są kijem, przy pomocy którego

paralityk może pobić dwóch zupełnie zdrowych ludzi."

 Ernst Grünfeld

KOŁO SZACHOWE 2016/2017

SZACHY to nie tylko rozrywka ale również gra, dzięki której zdobędziesz wiele umiejętności wykorzystywanych w ciągu całego życia. Grając w szachy musisz przestrzegać ustalonych zasad i reguł. Uczysz się konsekwencji i wytrwałości w działaniu. Poza tym szachy rozwiną twoje zainteresowania, ale również wpłyną pozytywnie na rozwój twojej pamięci, koncentracji uwagi oraz myślenia logicznego.W związku ze zwiększającym się zainteresowaniem szachami w naszej szkole w tym roku poszerzyliśmy ofertę zajęć szachowych. Jeśli chcesz spróbować swoich sił i poznać nowe grono znajomych SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ:

 PONIEDZIAŁKI

13:35 - 14:20 sala 10  Zajęcia szachowe w ramach innowacji pedagogicznej dla uczniów Gimnazjum "Szachy w szkole – metoda integrująca i rozwijająca uczniów” (prowadzi Hanna Rychlik) 

   WTORKI   

8:00 - 8:45 sala 5 - Szachy dla uczniów znających posunięcia (prowadzi Łukasz Zawadzki)

8:55 - 9:40 sala 5 - Szachy dla uczniów początkujących (prowadzi Łukasz Zawadzki)

8:55 - 9:40 sala 11 - Zajęcia szachowe w ramach innowacji pedagogicznej dla uczniów SP "Szachy w szkole – metoda integrująca i rozwijająca uczniów” (prowadzi Hanna Rychlik)   

13:35 - 14:20 sala 5 - Szachy dla uczniów znających posunięcia (prowadzi Łukasz Zawadzki)

15:20 - 16:05 sala 5 - Szachy dla uczniów początkujących (prowadzi Łukasz Zawadzki)

 ŚRODY

14:30 - 15:15 sala 10  Zajęcia szachowe w ramach innowacji pedagogicznej dla uczniów Gimnazjum "Szachy w szkole – metoda integrująca i rozwijająca uczniów” (prowadzi Hanna Rychlik) 

15:30 - 16:15 sala 10 - Szachy dla uczniów średniozaawansowanych (prowadzi Hanna Rychlik)

PIĄTKI

8:55 - 9:40 sala 102 B - Zajęcia szachowe w ramach innowacji pedagogicznej dla uczniów SP "Szachy w szkole – metoda integrująca i rozwijająca uczniów” (prowadzi Hanna Rychlik) 

 Zajęcia prowadzą:

HANNA RYCHLIK - instruktor gry w szachy, doświadczona i utytułowana zawodniczka szachowa posiadająca kategorię szachową kandydatki na mistrzynię krajową, aktualna wicemistrzyni Dolnego Śląska Kobiet w Szachach Szybkich.

ŁUKASZ ZAWADZKI - doświadczony zawodnik i sędzia szachowy.

 

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis