Klasy I-III Gimnazjum
Logo szkoly

Samorząd I-III Gimnazjum

BAL INTEGRACYJNY 2020

bal 1

W czwartek, 6 lutego 2020 r., gościliśmy w naszej szkole uczestników Balu Integracyjnego z 16 wałbrzyskich szkół. Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnie polonezem, potem królowała już zdecydowanie muzyka nowoczesna, choć nie brakowało klasycznych "kawałków" z czasów młodości naszych rodziców. Coroczne spotkania gromadzą dzieci i młodzież z niepełnosprawnościami, ich opiekunów i wolontariuszy z całego miasta i stanowią świetną okazję do lepszego poznania się i wspólnej zabawy. Dziękujemy Urzędowi Miasta za zasponsorowanie poczęstunku dla naszych gości!

Czytaj więcej: BAL INTEGRACYJNY 2020

ECO-DISCO

Eco-Disco6

Dyskoteka karnawałowa to nie lada przedsięwzięcie. Nie brakowało ani chętnych do tańca, ani organizatorów. 31 stycznia 2020 r. sprawna ekipa naszych samorządowców i wolontariuszy zorganizowała pierwszą w mieście Eco-Disco, podczas której oprócz tanecznej rozrywki propagowaliśmy ekologiczny styl bycia. Uczestnicy zabawy otrzymali gratis wodę mineralną w ekologicznych szklanych butelkach, które już wkrótce otrzymają drugie życie. Kto nie był, niech żałuje! Takiej imprezy nie było tu od dawna!

Czytaj więcej: ECO-DISCO

INAUGURACJA FANKLUBU RYSIA

Rysie1

W środę, 15 stycznia 2020 r., zainaugurowaliśmy w naszej szkole działalność Fanklubu Rysia. Sześcioro zapaleńców z klas 5 rozpropagowało ideę ratowania rysiów jako gatunku zagrożonego w Europie wyginięciem. Zapraszamy wszystkich, którym na sercu leży dobro przyrody, aby razem z nami włączyli się w nagłośnienie tego problemu. Zatem ratujmy rysie!

Czytaj więcej: INAUGURACJA FANKLUBU RYSIA

DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA

Kubus1

Jaki dziś dzień? - zapytał Puchatek. - Dziś - odpowiedział Prosiaczek. Na to Puchatek: - To mój ulubiony dzień. W piątek, 17 stycznia 2020 r., obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kubusia Puchatka. Każdy, kto prawidłowo odpowiedział na konkursowe pytanie, w nagrodę mógł zatańczyć z Kubusiem, Prosiaczkiem, Tygryskiem lub Krzysiem. Chętnych, jak łatwo się domyśleć, nie brakowało!

Czytaj więcej: DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis