SZACHOWY TURNIEJ INTEGRACYJNY
Logo szkoly

SZACHOWY TURNIEJ INTEGRACYJNY

We wtorek 12 grudnia 2017 Odbył się u nas w szkole Szachowy Turniej Integracyjny. Wzięło w nim udział 22 uczniów. Zawody zostały rozegrane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund tempem 10 min/zawodnika.

Sędzią turnieju był Pan Łukasz Zawadzki. Wiele osób pomogło przy organizacji turnieju. Serdecznie dziękuję wszystkim uczniom pomagającym w dzisiejszych zawodach. Dzięki Waszemu wkładowi Turniej odbył się zgodnie z planem.

Zwycięzcą Turnieju został uczeń III klasy gimnazjum - Daniel Lewandrowski. Serdeczne Gratulacje!!!

Uczniowie biorący udział w turnieju mogli sprawdzić swoje umiejętności na szachownicy. Każdy z uczestników otrzymał upominek.

Już po raz kolejny mieliśmy możliwość zobaczyć, że szachy są dyscypliną sportową, w której nie ma granic (ze względu na wiek, płeć, poziom funkcjonowania etc) - liczą się umiejętności, które systematycznie można rozwijać. I tego włąśnie życzę Wszystkim Naszym Szachistom!!! Hanna Rychlik cdn:)

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis