VI WIOSENNY TURNIEJ SZACHOWY
Logo szkoly

VI WIOSENNY TURNIEJ SZACHOWY

W sobotę 25.03.2017 w Zespole Szkół Fundacji w Wałbrzychu odbył się VI Wiosenny Turniej Szachowy. Zawody rozegrane zostałe systemem szwajcarskim na dystansie 5 rund tempem 30 min/zawodnika. Sędzią głównym był Pan Wiesław Janocha. W turnieju można było uzyskać kategorie szachowe (V i IV katogerię).

Turniej zwyciężył uczeń naszego gimnazjum - Jakub Matyka uzyskując wynik 4,5/5pkt. W kategorii dziewcząt do lat 16 bezkonkurencyjna okazała się nasza uczennica z klasy IIa gimnazjum - Zuza Słapek (3,5/5 pkt).

Z naszej szkoły wystartowało wielu uczniów. Dwójce z nich: Marcelowi Karpińskiemu i Hanie Nukui udało się uzyskać normę na V kategorię szachową. Wszystkim naszym uczniom GRATULUJEMY uzyskanych wyników:) (opiekun uczniów - Hanna Rychlik).


Wyniki Turnieju

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis