MISTRZOSTWA WAŁBRZYCHA W MINI PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT
Logo szkoly

MISTRZOSTWA WAŁBRZYCHA W MINI PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Uczennice naszej szkoły w składzie: Weronika G., Emilia E., Wiktoria K., Czupryn M., Milena B., Alicja Cz., Olga Z., Zuzia S., Maja Z., Aleksandra S., Martyna B., zajęły I miejsce w Mistrzostwach Wałbrzycha w Mini Piłce Ręcznej dziewcząt. Po zaciętej walce pokonały szkoły: SP 15, SP 6, SP 37, a w meczu finałowym zdeklasowały szkołę SP 21 wynikiem 5:1. Opiekun drużyny Katarzyna Popiel.

 

Dnia 09.02.2015 drużyna dziewcząt w tym samym składzie pojechała na zawody strefowe i w klasyfikacji końcowej zajęła III miejsce. Jest to dla nas wielki sukces, gdyż jako jedyna ze szkół uczestniczących w zawodach w Świdnicy, nie posiadaliśmy w składzie dziewcząt trenujących na codzień piłkę ręczną. Opiekun Katarzyna Popiel.

(HR)

 

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis