PIĄTKI LEKKOATLETYCZNE- FINAŁY GIMNAZJUM LUTY 2017
Logo szkoly

PIĄTKI LEKKOATLETYCZNE- FINAŁY GIMNAZJUM LUTY 2017

60 K
Wielkim sukcesem zakończyły się finały piątków lekkoatletycznych szkół gimnazjalnych. Nasi uczniowie zdobywając 177 punktów zajęli I miejsce drużynowo i wyprzedzili drużynę z PG 11 o 30 punktów. Najlepiej spisali się nasi złoci medaliści Mistrzostw Dolnego Śląska: Ada Polerowicz, Martyna Baryła i Jakub Kanik. Medale zdobyli:

Złote: Ada Polerowicz (skok w dal i bieg na 300m)
Jakub Kanik (pchnięcie kulą)
Natalia Nowakowska (bieg na 600m)
Srebrne: Martyna Baryła (bieg na 60m i skok w dal)
Brązowe: Amelia Wierzbowska (skok w dal)
Monika Turlińska (bieg na 300m)
Agata Byra (pchnięcie kulą)
Ogólny wynik, 9 medali oraz bardzo dobra postawa pozostałych zawodników, to sposób na osiągnięcie sukcesu. Szkoda tylko, że startowało tak mało chłopców, bo mogło być jeszcze lepiej. Dziękuję wszystkim uczniomza udział w zawodach.
Hanna Kotynia

ag

 skok w dal K  bieg 60 K

bieg 300 K  bieg 600 K

pchnięcie kulą K pchnięcie kulą M

Ada Polerowicz PG 9

reprezentacja PG 9

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis