Wielki sukces w Lubaniu
Logo szkoly

Wielki sukces w Lubaniu

12193655 520672571425787 6202059184330171692 n

      Uczniowie naszej szkoły wystąpili w pierwszy raz w Marszach na Orientację. Od razu pojawiły się rewelacyjne wyniki!!
     Weronika Kaczor oraz Szymon Sargalski zajęli I miejsce zarówno w sobotnich jak i niedzielnych marszach. Im i IIm zajął również Bartosz Szuryga, IIm Maja Szuryga i Natalia Legiejew, IIIm Dominika Gileta, Bartosz Raszewski.

W dwudniowych zawodach które odbyły się w listopadzie uczestniczyła spora ekipa 10 osób: Weronika Kaczor, Szymon Sargalski, Agata Kowalska, Oliwia Budka, Maja Szuryga, Natalia Legiejew, Bartosz Raszewski, Dominika Gileta, Bartosz Szuryga i Mateusz Folta ( absolwent naszej szkoły).
Do zawodów młodzież przygotowała Natalia Urbacka oraz Paweł Idzik. ag

Wielki sukces w Lubaniu2 Wielki sukces w Lubaniu

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis