BEZPIECZNE WAKACJE 2020

BEZPIECZNE WAKACJE 2020

Foto wakacje

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami… Jak zwykle w tym czasie organizowaliśmy spotkania Samorządu Uczniowskiego podsumowujące naszą całoroczną pracę i przypominaliśmy zasady bezpieczeństwa obowiązujące podczas letniego wypoczynku. W tym roku spotkanie live z wiadomych powodów nie jest możliwe, dlatego zachęcamy Was do odwiedzania naszej strony internetowej, na której prezentujemy wszystkie inicjatywy Samorządu i Wolontariatu. Proponujemy również obejrzenie prezentacji Bezpieczne wakacje na wesoło! Warto podzielić się swoją wiedzą z przyjaciółmi, kolegami i koleżankami. Pamiętajcie, że nasze zaangażowanie może czasami uchronić innych przed zagrożeniami. Życzymy Wam zdrowych, bezpiecznych i radosnych WAKACJI!!!