DZIECI ZNAJĄ BAŚNIE
Logo szkoly

DZIECI ZNAJĄ BAŚNIE

Czy znasz baśnie1 2017

Dnia 27. marca odbył się konkurs „Czy znasz baśnie?”. Konkurs skierowany był do uczniów klas czwartych i sprawdzał znajomość baśni. Uczestnicy rozwiązywali test wyboru, odgadywali autora i tytuł baśni na podstawie fragmentu, układali rozsypankę w oparciu o treść baśni, rozwiązywali krzyżówkę oraz prezentowali strój lub element stroju nawiązujący do tematyki baśniowej. Każdy uczestnik mógł zdobyć maksymalnie 63 punkty.

Najlepszy wynik osiągnęły uczennice: 

Weronika Włodarczyk z klasy 4b (59 punktów)

Natalia Kmak z klasy 4e (59 punktów)

II miejsce Hanna Sobol kl. 4e

III miejsce Klaudia Zmuda kl. 4e.

Najlepszy wynik ogólny osiągnęła klasa 4e. Drugie miejsce zajęła klasa 4b, trzecie – klasa 4d.

Dziękujemy wszystkim za udział. Gratulujemy zwycięzcom.

 

Dnia 27. marca odbył się konkurs „Czy znasz baśnie?”. Konkurs skierowany był do uczniów klas czwartych i sprawdzał znajomość baśni. Uczestnicy rozwiązywali test wyboru, odgadywali autora i tytuł baśni na podstawie fragmentu, układali rozsypankę w oparciu o treść baśni, rozwiązywali krzyżówkę oraz prezentowali strój lub element stroju nawiązujący do tematyki baśniowej. Każdy uczestnik mógł zdobyć maksymalnie 63 punkty. Najlepszy wynik osiągnęły uczennice:

Weronika Włodarczyk z klasy 4b (59 punktów)

Natalia Kmak z klasy 4e (59 punktów)

II miejsce Hanna Sobol kl. 4e

III miejsce Klaudia Zmuda kl. 4e.

Najlepszy wynik ogólny osiągnęła klasa 4e. Drugie miejsce zajęłaklasa 4b, trzecie – klasa 4d.

Dziękujemy wszystkim za udział. Gratulujemy zwycięzcom.

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis