ZAPRASZAMY NA PODSUMOWANIE KONKURSU „ŚWIAT BEZ BARIER”
Logo szkoly

ZAPRASZAMY NA PODSUMOWANIE KONKURSU „ŚWIAT BEZ BARIER”

świat bez barier  logo 2016

Zapraszamy na podsumowanie XII Ogólnopolskiego Konkursu „Świat bez barier” pod hasłem „Owady podniosły skrzydła do lotu”, pod honorowym patronatem Poseł na Sejm Agnieszki Kołacz- Leszczyńskiej i Prezydenta Miasta Wałbrzycha Romana Szełemeja.


Dnia 11 czerwca 2016 roku o godzinie 10:30 w naszej szkole odbędzie się uroczyste podsumowanie konkursu. Nagrody otrzymają laureaci i wyróżnieni oraz opiekunowie artystyczni. Uroczystość będzie zwieńczeniem trzydniowego spotkania integracyjnego, w którym uczestniczą laureaci, opiekunowie, organizatorzy i wolontariusze z naszej szkoły. Podczas pobytu nasi goście zobaczą Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia, Zamek Książ i Palmiarnię w Lubiechowie. Wezmą udział w zabawach integracyjnych przy kiełbaskach z ogniska w Rybnicy Leśnej. Wałbrzych odwiedzą laureaci z m.in.: Śląskiego Centrum Edukacji i Rehabilitacji – Stowarzyszenie Arteria w Katowicach, Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Łapach, Środowiskowego Domu Samopomocy „Familia” w Olsztynie, Gimnazjum w Posadzie Górnej, Zespołu Szkół Integracyjnych w Radomiu, Młodzieżowego Domu Kultury w Trzciance, Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 218 „Klonowego liścia” w Warszawie, Niepublicznej Szkoły Podstawowej we Wrząsowicach, Tatrzańskiego Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka” w Zakopanem, Domu Pomocy Społecznej w Jaskulinie, Zespołu Szkól Integracyjnych w Lubinie i Warsztatów Terapii Zajęciowej w Wałbrzychu.

Organizatorki:
Ewa Maduch
Edyta Borczyk

ag

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis