EUROWEEK

EUROWEEK

20160309 223332

Na początku marca uczniowie drugich klas wyjechali na obóz językowy Euroweek – Szkoła Liderów. Obóz odbywał się w malowniczym Międzygórzu, gdzie pod okiem wolontariuszy z całego świata uczestnicy doskonalili umiejętność konwersowania w języku angielskim. Poznawali również kulturę i obyczaje egzotycznych krajów, takich jak :Turcja, Meksyk, Indie, Filipiny, Wietnam, Łotwa, Kenia, Azerbejdżan.

Można było nauczyć się tradycyjnych tańców, w tym tańca rodem z Bollywood. Wszystkie zajęcia prowadzono w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych oraz praktycznych ćwiczeń. Ciekawostką było to, że wolontariusze wcielili się w rolę przewodników podczas wycieczki do Kłodzka, Bystrzycy Kłodzkiej oraz nad wodospad Wilczki. Na zakończenie obozu wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.

Opiekunowie: Agnieszka Gancarz i Karolina Korczyńska

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ