WIZYTA W HRADEC KRALOVE
Logo szkoly

WIZYTA W HRADEC KRALOVE

Hradec 2017 5

W dniu 6 października 2017 r. uczniowie klas VII uczestniczyli w turnieju Kin-Ball'a organizowanym w czeskim Hradec Kralove w ramach kontynuacji projektu Sport bez Granic. Imprezie patronował Urząd Miasta Wałbrzycha przy współpracy z Magistratem Hradec Kralove.

Młodzież miała okazję spotkać się z rówieśnikami zarówno z Czech jak i z Polski podczas rywalizacji sportowej. Sześć drużyn ze szkół wałbrzyskich zmierzyło się z sześcioma drużynami czeskimi na parkiecie szkoły Stefcova. Intencją organizatorów, oprócz wyłonienia zwycięzców, było stworzenie szansy do lepszego poznania się młodzieży polskiej i czeskiej oraz podtrzymania współpracy miast partnerskich. 

Hradec 2017 1

Hradec 2017 3

Hradec 2017 4

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis