Piknik Wolontariusza
Logo szkoly

Piknik Wolontariusza

Tegoroczny Piknik Wolontariusza odbył się w wyjątkowo piękny i słoneczny dzień 4. października w Zespole Szkolno-Przedszkolnym przy ulicy Królewieckiej w Wałbrzychu. Naszą „Ósemeczkę” reprezentowało ośmioro wolontariuszy oraz opiekunowie. Piknik to cykliczna impreza o charakterze integracyjnym, której celem jest podsumowanie działalności klubów wolontariackich w poszczególnych szkołach w danym roku szkolnym, wymiana doświadczeń pomiędzy wolontariuszami z różnych placówek, ale przede wszystkim świetna zabawa, będąca podziękowaniem dla wolontariuszy za ich ciężką pracę w klubach. Zatem bawiliśmy się świetnie! Był poczęstunek – ciasta, kiełbaski, napoje, wspólne tańce, gry i zabawy sportowe i rekreacyjne, długie pogaduchy przy ognisku, a dla najmłodszych plac zabaw i nadmuchiwany zamek. Nikogo nie opuścił dobry nastrój, co zawdzięczamy z pewnością pogodzie i wspaniałym gospodarzom, którym serdecznie dziękujemy. Kolejny piknik już za rok!

Nadesłała: Joanna Madejczyk

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis