Kampania Pola Nadziei 2013 rok
Logo szkoly

Kampania Pola Nadziei 2013 rok

IMAG0314

 

Jak każdego roku i tym razem „Ósemeczka” wraz z opiekunami wzięła udział w kampanii „Pola nadziei”. 16 października odwiedziliśmy wałbrzyskie hospicjum, by wraz z innymi wolontariuszami posadzić w ogrodzie tej placówki żonkile, kwiaty symbolizujące nadzieję. Polskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej Oddział w Wałbrzychu zorganizowało tę akcję już po raz ósmy. Mimo niesprzyjającej pogody i chłodu, nasi wolontariusze pojechali tam bardzo chętnie, by podzielić się z wszystkimi myślą, że hospicjum to też życie. Chcielibyśmy, by z posadzonych przez nas cebulek wyrosły piękne kwiaty, które wiosną będą cieszyć oczy pensjonariuszy i dodadzą im siły, wiary i nadziei w ich codziennej walce.

Nadesłała: Joanna Madejczyk

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis