ANIOŁY HOSPICJUM
Logo szkoly

ANIOŁY HOSPICJUM

anioły

Podczas Gali zorganizowanej przez Polskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej nasza szkoła na ręce pani dyrektor Bożeny Kruszyńskiej otrzymała Anioła Hospicjum. 


To zasługa wolontariuszy - gimnazjalistów z Klubu Ośmiu Młodzieżowego Wolontariatu, ich opiekunek - pań Iwony Wawrzyniak, Danuty Petters i sympatyków Klubu pań -Ewy Maduch oraz Edyty Borczyk, którzy przez cały rok wspomagali hospicjum: odwiedzając chorych, biorąc udział w akcjach malowania pisanek, figurek świątecznych i sprzedaży ich na terenie Wałbrzycha i szkoły, Polach Nadziei, licytacji obrazów z Ogólnopolskiego Konkursu Świat bez Barier, balu charytatywnym, festynie na rzecz hospicjum, mszy papieskiej.

Anioł Hospicjum jest wyrazem wdzięczności za nieocenione wsparcie, pomoc finansową, głowę zawsze otwartą na dialog, za wrażliwość i zrozumienie potrzeb pacjentów, ich rodzin i osieroconych dzieci, za gotowość do działania, za zwykłą ludzką życzliwość.

Czekamy na absolwentów : Olę , Magdę, Basię, Krzyśka, Natalię, Kingę i tych, którzy zasłużyli na tytuł Anioła Hospicjum i zapraszamy do zdjęcia z Aniołem ( IWawrzyniak)

ag

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis