INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY
Logo szkoly

W środę (03.12.2014) odbył się w naszej szkole Integracyjny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły. Udział w nim wzięli uczniowie naszej szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Rozegrali 7 rund tempem gry - 15 minut na zawodnika. Maksymalną ilość punktów (7 pkt) zdobył uczeń klasy II gimnazjum - Remigiusz Sosulski i tym samym został zwycięzcą turnieju. II miejsce wywalczył uczeń VI klasy - Aleksander Wilk, a III miejsce - Michał Domagała (klasa III gimnazjum). Najlepiej grającą zawodniczką turnieju była Zofia Malcher uczennica V klasy, a za nią na II miejscu uplasowała się Paulina Nowak (uczennica VI klasy).

Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży. W czasie przerw szkolnych, wokół szachownic gromadziły się tłumy kibiców.

Szczególne podziękowania za pomoc przy organizacji oraz za sędziowanie turnieju dla pana Łukasza Zawadzkiego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w zawodach za sportową walkę i grę fair play.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni uczniowi klasy VI - Szymonowi Mielczarkowi za zaangażowanie, duży wkład i pomoc w organizacji turnieju (który również jest autorem plakatu promującego imprezę).