MECZ SZACHOWY NAUCZYCIELE-UCZNIOWIE
Logo szkoly

MECZ SZACHOWY NAUCZYCIELE-UCZNIOWIE

W czwartek 6.04.2017 roku w ramach obchodów Dnia Jana Karskiego zorganizowany został w naszej szkole MECZ SZACHOWY NAUCZYCIELE kontra UCZNIOWIE.

Mecz rozegrany został na trzech szachownicach. Po stronie reprezentacji uczniów zasiedli: Aleksander Wilk, Zuza Słapek i Szymon Mielczarek. Drużynę nauczycieli reprezentowali: Łukasz Zawadzki, Paweł Jaworek oraz Grzegorz Marszałek. 

Tempo gry wynosiło 20 min/zawodnika. Rozegrano po dwie partie na każdej z trzech szachownic. O zwycięstwie nauczycieli nad uczniami  przesądził uzyskany wynik na najsilniejszej szachownicy (I-szej). Wszystkim dziękujemy za wzięcie udziału w tej inicjatywie.

(HR)

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis