GIMNAZJADA - FINAŁ DOLNOŚLĄSKI
Logo szkoly

GIMNAZJADA - FINAŁ DOLNOŚLĄSKI

We wtorek 13.12.2016 odbyły się we Wrocławiu Finały Gimnazjady w Szachach. Był to już trzeci etap w tym roku do którego awansowała nasza reprezentacja gimnazjum w składzie: Aleksander Wilk, Jakub Matyka, Szymon Mielczarek i Zuzanna Słapek (uczniowie klasy IIa).

Udział w Finale Dolnośląskim był dla nas ogromnym wyróżnieniem i nagrodą za włożony trud i pracę nad szachami w ostatnich latach. W rozgrywkach wzięło udział 8 najlepszych drużyn gimnazjalnych z całego województwa dolnośląskiego (wyłonionych we wczesniejszych rozgrywkach kwalifikacyjnych - 2 etapach).

Turniej został rozegrany systemem kołowym (każdy z każdym) na dystansie 7 rund. Nasza reprezentacja zajęła VII miejce. SERDECZNE GRATULACJE dla naszych zawodników za odniesienie kolejnego sukcesu w karierze szachowej:) (opiekun Hanna Rychlik)

Wyniki Turnieju


Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis