MISTRZOSTWA WAŁBRZYCHA W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
Logo szkoly

MISTRZOSTWA WAŁBRZYCHA W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

1

Dużym sukcesem zakończył się występ sportowców z naszej szkoły. We wtorek,24.04.2018, na obiektach lekkoatletycznych przy naszej szkole, brali udział w Mistrzostwach Wałbrzycha w czwórboju.

Dzieci startowały w czterech konkurencjach: biegu na 60m, skoku w dal, rzucie piłeczką palantową i biegu na 600 lub 1000metrów. Uzyskane wyniki przeliczane były na punkty wielobojowe i składały się na wynik drużyny. W kategorii dziewcząt i chłopców startowało po 9 reprezentacji wałbrzyskich szkół. W końcowej klasyfikacji nasze dziewczynki zajęły I miejsce, a chłopcy II miejsce.Wśród startujących bardzo liczną , bo 13-osobową grupę stanowiły dzieci uczestniczące w programie LDK. Dzieci startowały w składzie: Alicja Gnyp, Izabela Pisarczyk, Kamila Świątek, Amelia i Julia Majchrowicz, Andżelika Lewandrowska, Weronika Satora, Oktawian Greiner, Bartek Kowzowicz, Oskar Bogdański, Dawid Twardijewicz, Nikolas Lewandowski. Izabela Pisarczyk i Oskar Bogdański otrzymali również medale za zwycięstwo w poszczególnych konkurencjach. Dziękuję zawodnikom za wspaniałą walkę, a sędziom – wolontariuszom za pomoc w przeprowadzeniu zawodów.
Hanna Kotynia.

ag

2

3

4

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis