DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
Logo szkoly

DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

oleśnica
Dużym sukcesem zakończył się występ młodych biegaczy z naszej szkoły. W sobotę, 7.04.2018 w Oleśnicy, brali oni udział w finałach dolnośląskich w drużynowych biegach przełajowych. Pogoda dopisała, dzieci z zapałem przystąpiły do rywalizacji.

Startowały w czterech grupach: grupa młodsza dziewcząt i chłopców, grupa starsza dziewcząt i chłopców. W każdej grupie startowało po 6 osób. Nasze dzieci pobiegły bardzo dobrze. Walczyły do końca o każde miejsce. W każdym biegu uczestniczyło około 150 dzieci. Długo czekaliśmy na ogłoszenie wyników drużynowych. Po podsumowaniu wszystkichbiegów okazało się że dziewczynki zajęły drużynowo IV miejsce, a chłopcy – V miejsce.Kilkoro naszych dzieci startowało indywidualnie w biegu na 300m. Najlepiej wypadli: Wojtek Kuśtak – IV miejsce i Miłosz Robak – VI miejsce. Zawodnikom kibicowała, pomagała grupa rodziców. Niektórzy z nich pomagają nam nauczycielom już od kilku lat. Dziękuję im za to. Wielkie podziękowanie należy się Radzie Rodziców, która opłaciła nam przejazd do Oleśnicy
Gratuluję całej drużynie. Hanna Kotynia i Natalia Urbacka.

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis