ZAWODY NESTLE CUP
Logo szkoly

ZAWODY NESTLE CUP

grupa LDK z PodzamczaPogoda dopisała dzieciom startującym w eliminacjach Nestle Cup w Wałbrzychu. Zawody odbyły się 26 maja, na boisku lekkoatletycznym przy SP26. W sumie w zawodach brało udział 192 zawodników w tym 98 dziewczynek i 94 chłopców.

Reprezentowały one 8 ośrodków: Wałbrzych, Żarów, Jawor, Belawę, Polkowice, Stronie Śląskie i Łagiewniki. Z naszej szkoły startowało 25 zawodników. Dzieci startowały z dużym zaangażowaniem, ustanowiły wiele rekordów życiowych, kibicowały sobie wzajemnie. Na zawodach byli obecni 4 olimpijczycy: Stanisław Grędziński, Andrzej Kupczyk, Roman Magdziarczyk i Dawid Kupczyk. Brali oni udział w ceremonii dekoracji najlepszych zawodników w swoich kategoriach wiekowych. Dzieci startowały wspaniale i zdobyły 4medale: 

Złote: Izabela Pisarczyk
Oskar Bogdański
Srebrne: Otylia Gawlik
Dawid Twardijewicz
Hanna Kotynia

ag

grupa dzieci

Dawid  TwardijewiczKacper BogdańskiIza Pisarczyk i Wiktoria MrowiecKamila Świątek

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis