PASOWANIE NA UCZNIA 2013 r.
Logo szkoly

PASOWANIE NA UCZNIA 2013 r.

25 października w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia, długo wyczekiwane przez naszych najmłodszych kolegów i koleżanki. Uroczystość jak co roku była doniosła i pełna radości naszych pierszaków. Piosenki, zadania do wykonania, taneczne popisy zespołu „Nutki”, występ pary tanecznej Karoliny i Michała, uroczyste pasowanie przez Panie Dyrektor, wychowawców klas, były przeżyciem nie tylko dla uczniów ale i ich Rodziców. Po zakończeniu części oficjalnej była  słodka niespodzianka dla dzieci przygotowana przez Radę Rodziców i nauczycieli. Serdecznie dziękujemy za przybycie zaproszonym gościom, wolontariuszom, prowadzącym Zuzi i Krzyśkowi, Radzie Rodziców, Rodzicom i Nauczycielom za zaangażowanie w organizacji pasowania na ucznia.

Przejdź do galerii 

 

 

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis