DZIECI POMAGAJĄ DZIECIOM
Logo szkoly

DZIECI POMAGAJĄ DZIECIOM

loteria 5

W piatek, 27 kwietnia 2018 r., klasa 4a  w porozumieniu z Samorządem Uczniowskim oraz pod nadzorem Rady Rodziców zorganizowała loterię, z której dochód przeznaczony zostanie na pomoc dzieciom dotkniętym skutkami wojny w Syrii. W zabawę włączyli się nie tylko uczniowie z wychowawcą, P. Mgadaleną Kutryb, ale również ich rodzice i dziadkowie. Z zebranych funduszy zakupione zostaną klocki edukacyjne Engino (informowaliśmy o nich przy okazji kiermaszu wielkanocnego), które pozostaną jako wyposażenie pracowni terapeutycznych w naszej szkole, a dzięki nim doposażone zostaną w niezbędne materiały placówki oświatowo-dydaktyczne w Syrii. Cieszymy się, że możemy w mądry sposób pomagać mieszkańcom tamtych terenów. Dziękujemy wszystkim, którzy zakupili nasze fanty i czuwali, aby zabawa odbyła się bezpiecznie!

 loteria 2

loteria 3

 

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis