PODSUMOWANIE PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO, AKCJA BEZPIECZNE WAKACJE
Logo szkoly

PODSUMOWANIE PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO, AKCJA BEZPIECZNE WAKACJE

BW 7

W dniu 19 czerwca 2017 r. Samorząd Uczniowski na forum szkolnym podsumował swoją całoroczną działalność. Młodzież przedstawiła wszystkie inicjatywy, które udało się przeprowadzić w tym roku szkolnym. Wszystkie spotkały się z dużą aprobatą zarówno rówieśników, jak i Grona Pedagogicznego. Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie angażowali się w pracę na rzecz całej społeczności szkolnej! :):):)

Na koniec prowadzące przedstawiły najważniejsze zasady bezpieczeństwa, którymi każdy z nas powinien kierować się podczas odpoczynku wakacyjnego. Życzymy wszystkim wspaniałych i bezpiecznych wakacji!!!!!!!!!

BW 2

BW 5

BW 4

 

 

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis