Klasy I-III Gimnazjum
Logo szkoly

Samorząd I-III Gimnazjum

WIELKANOCNY KIERMASZ CHARYTATYWNY

KW 1

W dniach 4-5 kwietnia 2019 r. dzięki zaangażowaniu wielu uczniów, ich wychowawców i rodziców odbył się kiermasz wielkanocny, z którego dochód w całości przeznaczyliśmy na dofinansowanie kosztów rehabilitacji naszej koleżanki. Życzymy jej szybkiego powrotu do zdrowia! Na gustownie przystrojonych stoiskach nie brakowało świątecznych ozdób, ciast i innych przepysznych smakołyków. Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji tego wielkiego przedsięzwięcia i wielkie serce! :)

Czytaj więcej: WIELKANOCNY KIERMASZ CHARYTATYWNY

ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

autyzm plakat

We wtorek, 2 kwietnia 2019 r. obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Ubierając się tego dia na niebiesko manifestowaliśmy wsparcie dla osób z autyzmem, a SU dodatkowo przygotował z tej okazji kampanię informacyjną. Bardzo zależy nam na tym, aby osoby z autyzmem czuły się w naszej szkole dobrze, dlatego staramy się budować na co dzień atmosferę akceptacji, życzliwości i zrozumienia.

(plakat Fundacji JiM)

WALENTYNKOWE TANY

walentynki 2

W czwartek, 14 lutego 2019 r. miłośnicy tańca zorganizowali na długiej przerwie zabawę walentynkową, zapraszając do udziału wszystkich wielbicieli muzyki. A było ich całkiem sporo, podobnie jak osób kibicujących, które już szykują się do kolejnych występów. Tego dnia nie zabrakło również tradycyjnej walentynkowej poczty. Bo któż nie lubi dostawać sympatycznych liścików od tajemniczych wielbicieli...

Czytaj więcej: WALENTYNKOWE TANY

WIOSNA, ACH, TO TY!

W21-1

21 marca... Wiatr jakby cieplejszy, słońce mocniej grzeje, ptaki radośniej śpiewają... To niewątpliwie znak, że przyszła do nas wiosna! Nikogo nie dziwi widok przechadzających się po korytarzach postaci z kwiatami we włosach, w powłóczystych sukniach, z gustownymi muchami na szyi. Pierwszy dzień wiosny uczciliśmy pokazem mody, który dla swoich młodszych kolegów przygotowali gimnazjaliści. Brawa za odwagę i pomysłowość!

Czytaj więcej: WIOSNA, ACH, TO TY!

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis