Klasy I-III Gimnazjum
Logo szkoly

Samorząd I-III Gimnazjum

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY 2018

BN

Tradycją naszej szkoły od wielu lat są kiermasze świąteczne. 17 grudnia 2018 r. odbył się kiermasz bożonarodzeniowy, w który zaangażowali się uczniowie z 21 klas, a także ich Rodzice i Nauczyciele. Pięknie udekorowane stoiska aż uginały się od świątecznych smakołyków i ozdób. Dochód z kiermaszu w całości przeznaczony zostanie na wsparcie Świętego Mikołaja:):):) Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie kiermaszu!

Czytaj więcej: KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY 2018

DZIEŃ HERBATY JUŻ PO RAZ TRZECI!

herbata 2

W piątek, 14 grudnia 2018 r. już po raz trzeci obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Herbaty. Święto to cieszy się szczególnym zainteresowaniem uczniów, zwłaszcza klasy 8b, która z wyjątkową pasją celebrowała wspólne picie herbaty. A lekcja? Lekcja odbyła się jak zwykle. W powietrzu unosił się przyjemny zapach malin, żurawiny i owoców leśnych...

 

Czytaj więcej: DZIEŃ HERBATY JUŻ PO RAZ TRZECI!

KIERMASZ ANDRZEJKOWY

kiermasz and 1

W dniach 26-27 listopada 2018 r. odbył się kiermasz andrzejkowy. 19 klas przygotowało doskonałe wypieki i kolorowe galaretki. Wszystko znikało w mgnieniu oka... Dochód ze sprzedaży smakołyków przeznaczymy na zakup paczek świątecznych dla naszych potrzebujących kolegów. Dziękujemy wszystkim, którzy wnieśli wiele trudu w zorganizowanie kiermaszu, zwłaszcza Rodzicom i Dziadkom uczniów, organizatorom kiermaszu - klasie 8d i jej Wychowawcy oraz wszystkim dyżurującym przy stoiskach.

Czytaj więcej: KIERMASZ ANDRZEJKOWY

DZIEŃ GÓRNIKA

Dzień Górnika

4 grudnia 2018 r. pięcioosobowa delegacja uczniów naszej szkoły wzięła udział w miejskich obchodach Święta Górniczego w Wałbrzychu. Najpierw uczestniczyliśmy we Mszy św. w intencji górników, a nastepnie w uroczystym pochodzie udaliśmy się pod Pomnik Pamięci Górnictwa Wałbrzyskiego, gdzie złożyliśmy kwiaty w imieniu całej społeczności szkolnej. 

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis