Klasy I-III Gimnazjum
Logo szkoly

Samorząd I-III Gimnazjum

DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA

Kubus1

Jaki dziś dzień? - zapytał Puchatek. - Dziś - odpowiedział Prosiaczek. Na to Puchatek: - To mój ulubiony dzień. W piątek, 17 stycznia 2020 r., obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kubusia Puchatka. Każdy, kto prawidłowo odpowiedział na konkursowe pytanie, w nagrodę mógł zatańczyć z Kubusiem, Prosiaczkiem, Tygryskiem lub Krzysiem. Chętnych, jak łatwo się domyśleć, nie brakowało!

Czytaj więcej: DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA

INAUGURACJA FANKLUBU RYSIA

Rysie1

W środę, 15 stycznia 2020 r., zainaugurowaliśmy w naszej szkole działalność Fanklubu Rysia. Sześcioro zapaleńców z klas 5 rozpropagowało ideę ratowania rysiów jako gatunku zagrożonego w Europie wyginięciem. Zapraszamy wszystkich, którym na sercu leży dobro przyrody, aby razem z nami włączyli się w nagłośnienie tego problemu. Zatem ratujmy rysie!

Czytaj więcej: INAUGURACJA FANKLUBU RYSIA

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY 2019

kiermasz 0

W poniedziałek, 16 grudnia 2019 r., Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz bożonarodzeniowy, z którego dochód w całości przeznaczony został na zakup paczek świątecznych dla naszych potrzebujących kolegów. Jak miło być pomocnikiem Świętego Mikołaja!

Czytaj więcej: KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY 2019

WIGILIA WOLONTARIUSZY

wolontariat1

W  środę, 18 grudnia 2019 r., nasi wolontariusze wzięli udział w Wigilii Wolontariuszy organizowanej przez Zespół Szkół nr 5 w Wałbrzychu. Na tę okoliczność młodzież "Mechanika" przygotowała doskonały występ jasełkowy. Podczas spotkania wolontariusze złożyli przysięgę, wyrażając gotowość niesienia bezinteresownej pomocy wszystkim potrzebującym. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością Wiceprezydent Wałbrzycha, Pani Sylwia Bielawska, Opiekun opiekunów szkolnych wolontariatów, Kierownik Biura Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego, Pani Anna Elżbieciak-Stec, oraz Proboszcz Parafii Świętego Józefa Robotnika w Wałbrzychu. 

Czytaj więcej: WIGILIA WOLONTARIUSZY

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis