Bal Gimnazjalny 2016
Logo szkoly

Bal Gimnazjalny 2016

151015 bal-karnawalowy

W piątek 17 czerwca 2016 nasi gimnazjaliści utrudzeni po ostatnim boju na polu walki o jak najlepsze oceny ruszyli w tan. Zgodnie z wieloletnią tradycją szkoły rozpoczeli od poloneza, by kontynuować pląsy w rytmach disco, rocka i techno. Dzielnie wspomagał ich Pan DJ, który tańczył i śpiewał na balkonie przy swoim sprzęcie grającym. Stroje, jak zwykle imponujące, od klasycznych po balowe, stonowane lub wielobarwne uczyniły naszą młodzież o kilka lat dojrzalszą i jakby niepodobną do siebie :-). Zabawa przednia, jedzenie i napoje jak najbardziej odpowiednie, muzyka i nastrój - jak zwykle OK. Nie zabrakło kamer i aparatów, będą zdjęcia i filmy - jeden z nich już możecie obejrzeć tutaj: https://youtu.be/Sh2yIdKDJGs (UW)

 

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis