Bal Gimnazjalny 2015
Logo szkoly

Bal Gimnazjalny 2015

Eleganckie stroje, powaga chwili, podniosły nastrój… Oto zaczynamy - Bal Gimnazjalny AD 2015. Skomplikowana choreografia poloneza budzi podziw. W zadumie przyglądamy się znajomym postaciom, nie w mundurkach - w ciemnych garniturach i śnieżnobiałych koszulach, stonowanych sukienkach i butach na obcasie wyższym, niż przepisowe obuwie zmienne. Błysk fleszy, bezgłośna praca kamery a Oni płyną w rytm muzyki…

A potem - super zabawa, świetna atmosfera, uśmiechnięte buziaki, fajna muza i DJ, który wiedział, co „jest grane”. Nauczyciele obserwujący swoich uczniów z innej niż zazwyczaj perspektywy byli zgodni co do tego, że nie często w naszej szkole zdarzają się tak udane imprezy jak ta. Przejdzie ona do historii jako jedna z najbardziej udanych, niezapomnianych…
Oko kamery zarejestrowało zmagania niezmordowanych rock-and-rollowców, fanów disco (polo?) i energetycznych rytmów techno. W swoich solowych pokazach wyróżnili się: Bartek i Mikołaj (3E), Mateusz & Mateusz, Dominik, Szymon, Łukasz (3C), Arek (3D), Dawid (3B) oraz Szymon i Dominik (3A), co nie znaczy, że pozostali podpierali ściany – bawili się wszyscy i każdy z każdym… Jakże miło nam będzie wracać pamięcią do tych chwil…

Tymczasem jednak z żalem żegnamy tegorocznych absolwentów, życząc Im dalszych sukcesów, jak najlepszych stopni, wspaniałych nowych przyjaźni, fajnych nauczycieli oraz fantastycznej atmosfery nauki i zabawy. Niech czas, jaki przyjdzie Wam spędzić w Waszych nowych szkołach będzie dla Was fascynującą intelektualną przygodą i mądrą zabawą wypełnioną twórczą energią (UW)

Film z balu 

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis