DARY DLA SCHRONISKA 2016
Logo szkoly

DARY DLA SCHRONISKA 2016

schronisko 2016

Jak corocznie uczniowie klas 4-6 zorganizowali w miesiącu styczniu zbiórkę darów do schroniska dla zwierząt w Wałbrzychu. Zostały przygotowane plakaty promujące tę akcję, na których uczniowie umieścili informację na temat tego co jest potrzebne.

Plakaty były opatrzone zdjęciami zwierząt oraz hasłami i wierszykami temat zbiórki. Nasi uczniowie nie pozostali obojętni na los zwierzaków, szczególnie w tym tak trudnym dla nich okresie jakim jest zima. Zebraliśmy suchą karmę, puszki z jedzeniem, koce, miski zarówno dla potrzebujących psów jak i kotów. Wszystkie dary zostały odwiezione w miesiącu lutym do wałbrzyskiego schroniska. Dzięki tej akcji nasi uczniowie uczą się dzielić z potrzebującymi, szczególnie takimi, którzy sami nie mogą o to poprosić. agdary 2016 s

dary 2016

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis