KONKURS PLASTYCZNY "MOJE ULUBIONE ZWIERZĄTKO"

KONKURS PLASTYCZNY "MOJE ULUBIONE ZWIERZĄTKO"

Dnia 13 lutego 2014 roku na Pasażu Tesco odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród i wyróżnień laureatom XI edycji powiatowego konkursu plastycznego „MOJE ULUBIONE ZWIERZĄTKO”. Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych z klas I – III oraz do dzieci z oddziałów przedszkolnych. Na konkurs napłynęło 437 prac plastycznych z 12 placówek oświatowych z powiatu wałbrzyskiego.

Jury pod przewodnictwem Pani Barbara Maciejewskiej – Malinowskiej przyznało 12 nagród oraz 16 wyróżnień w 4 kategoriach wiekowych.

Wśród nagrodzonych i wyróżnionych znalazły się dzieci z naszej szkoły:

Paweł Jaworek - I miejsce ( klasa "0", op. Pani Katarzyna Wach )

Sandra Kaliszyk - I miejsce ( klasa II, op. Pani Ewa Pietraszko )

Katarzyna Chodkowska - II miejsce ( klasa III , op. Pani Ewa Pietraszko )

Hanna Daraż - wyróżnienie ( klasa "0", op. Pani Katarzyna Wach )

Halszka Stawińska - wyróżnienie (klasa "0", op. Pani Katarzyna Wach )

Wiktor Gołdyn - wyróżnienie ( klasa "0", op. Pani Katarzyna Wach )

Kacper Pluciński - wyróżnienie ( klasa I, op. Pani Agnieszka Ewiak, Aneta Janiszewska )

Zuzanna Giurg - wyróżnienie ( klasa II, op. Pani Agnieszka Ewiak )

Organizatorami konkursu była Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu oraz Ośrodek Społeczno – Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” i Pasaż Tesco. Konkurs przeprowadziły: Halina Krajewska, Magda Michałowska.

Wystawa nagrodzonych i wyróżnionych prac plastycznych udostępniona będzie w Pasażu Tesco do dnia 20 marca. Część prac udostępniona jest również w Publicznej Szkole Podstawowej nr 21 oraz Ośrodku Społeczno-Kulturalnym SM Podzamcze.

Pisali o nas:

przygotował: P.J