JADĄ DO BRUKSELI!

JADĄ DO BRUKSELI!

9128 srodek

Laureatami konkursu "Wałbrzych ma 70 lat" zostali: Aleksander Piśla 5a (opiekun p. K. Utecht) i Szymon Mielczarek Ia gim (opiekun p. E. Maduch). Zwycięzcy wiosną przyszłego roku pojadą do Brukseli i będą mogli zwiedzić Parlament Europejski. ag

źródło: http://www.wiadomosciwalbrzyskie.pl/9128,aktualnosci.nagrodzili.najlepszych.html

Dwa razy Bruksela!
Wraz z początkiem roku szkolnego wzięliśmy udział w konkursie plastycznym "Wałbrzych ma 70 lat", którego Patronem Honorowym była Poseł do Parlamentu Europejskiego Pani Danuta Jazłowiecka. Jednym z organizatorów konkursu była nasza Poseł na Sejm RP Pani Izabela Katarzyna Mrzygłocka.
Celem konkursu była promocja naszego miasta, jego atrakcyjnych miejsc i wydarzeń. Nie dziwił nikogo pojawiający się często w pracach wątek złotego pociągu ;-)
W środę, 14 października w Zespole Szkół Fundacji " Szkoła Gminna Menadżersko - Księgowa" miało miejsce
rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród.
Uczeń klasy I gimnazjum Szymon Mielczarek zajął I miejsce, w kategorii szkół podstawowych uczeń klasy Va Aleksander Piśla również zajął I miejsce. Nagrodą dla tych uczniów jest trzydniowy wyjazd studyjny do Parlamentu Europejskiego w Brukseli organizowany i ufundowany przez Panią Poseł Danutę Jazłowiecką. Wyjazd jest planowany na wiosnę 2016 roku.
II miejsce zdobyła uczennica klasy VIa Julia Jungiewicz. Dwa wyróżnienia otrzymały uczennice klasy Vb Marta Walendzik i klasy Va Nicole Szafarz. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy, a laureatom serdecznie gratulujemy!
K.Utecht (ag)

IMAG0396