KONKURS WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE RUCHU DROGOWEGO
Logo szkoly

KONKURS WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE RUCHU DROGOWEGO

KONKURS WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE RUCHU DROGOWEGO2

Dnia 18 czerwca 2017 r. odbył się w naszej szkole Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego. Uczestnicy musieli wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego, umiejętnością udzielenia pierwszej pomocy oraz pokonać na rowerze specjalnie skonstruowany tor przeszkód.

Po dwóch godzinach zmagań wyłonieni zostali zwycięzcy konkursu. Pierwsze miejsce zajęła reprezentacja klasy 5a w składzie: Marta Oracz, Karolina Stefańska oraz Dagmara Sroka. Drugą i trzecią lokatę odpowiednio uczniowie z klas 5c oraz 5b. Atrakcyjne nagrody takie jak zegarki sportowe z funkcją GPS, piłki, latarki, markowe plecaki oraz hulajnogi zostały wręczone podczas festynu rodzinnego organizowanego w naszej szkole. Fundatorem nagród jak również współorganizatorem konkursu był pan Grzegorz Drzewiecki – dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy! P. Golczak

ag

KONKURS WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE RUCHU DROGOWEGOKONKURS WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE RUCHU DROGOWEGO3

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis