REGIONALNY KONKURS EDUKACYJNY " Z RODZINNEGO ARCHIWUM"
Logo szkoly

REGIONALNY KONKURS EDUKACYJNY " Z RODZINNEGO ARCHIWUM"

20 kwietnia 2017 roku w Kamieniu Ząbkowickim odbyła się gala finałowa konkursu edukacyjnego " Z rodzinnego archiwum" , której laureatkami były również uczennice Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu:
 Klaudia Żmuda 
Julia Grabowska 
Hanna Lupierz
 
Oprócz wręczenia wyróżnień w czterech kategoriach wiekowych organizatorzy zapewnili ciekawe atrakcje. 
 Dzieci miały możliwość m.in.uczestniczenia w procesie czerpania papieru, przeprowadzania podstawowych prac konserwatorskich oraz wykonywania odcisków z tłoków pieczętnych, natomiast młodzież wzięła udział w lekcji archiwalnej oraz zajęciach edukacyjnych dotyczących badań gnealogicznych, a także zwiedziła magazyny Archiwum.

Link do strony organizatora

Naszym dziewczynom serdecznie gratulujemy!!!

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis