"ZNAM HISTORIĘ, KULTURĘ I ŻYCIE CODZIENNE NASZYCH SĄSIADÓW CZECHÓW"
Logo szkoly

"ZNAM HISTORIĘ, KULTURĘ I ŻYCIE CODZIENNE NASZYCH SĄSIADÓW CZECHÓW"

Maria Oziembłowska IIa

16 grudnia 2016 roku, w siedzibie Uniwersytetu Opolskiego odbyła się uroczysta gala podsumowująca międzywojewódzki konkurs "Znam historię, kulturę i życie codzienne naszych sąsiadów Czechów". Konkurs został zorganizowany w ramach I Kongresu Czechoznawstwa Polskiego 2016 przez: Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego, Kuratorium Oświaty w Opolu, Uniwersytet Opolski, Wydział Oświaty Urzędu Miasta Opola, Miejski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Opolu i Polsko-Czeskie Towarzystwo Naukowe. Konkurs odbył się pod patronatem Marszałka Województwa Opolskiego -Andrzeja Buły. Ogromny sukces odniosła w tym konkursie uczennica klasy II a gimnazjum Maria Oziembłowska, która zajęła II miejsce. Uczennica do konkursu przygotowywała się pod opieką nauczyciela historii Grzegorza Marszałka. Marysi i jej opiekunowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. GMarszałek ag

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis