WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU "ŚWIAT BEZ BARIER" WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU "ŚWIAT BEZ BARIER"
Logo szkoly

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU "ŚWIAT BEZ BARIER"

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU "ŚWIAT BEZ BARIER"
POD HASŁEM "OWADY PODNIOSŁY SKRZYDŁA DO LOTU..."
POD HONOROWYM PATRONATEM
POSEŁ NA SEJM RP AGNIESZKI KOŁACZ- LESZCZYŃSKIEJ
I PREZYDENTA MIASTA WAŁBRZYCHA ROMANA SZEŁEMEJA

Wałbrzych, 7 IV 2016 r.

ZESPÓŁ SZKÓŁ Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
W WAŁBRZYCHU

PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA JURY
OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „ŚWIAT BEZ BARIER”
„OWADY PODNIOSŁY SKRZYDŁA DO LOTU” - część literacka

W dniu 7 kwietnia 2016 roku odbyło się posiedzenie jury konkursu.

Jury w składzie:
przewodnicząca:
EDYTA BORCZYK
Polonistka w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu
członkowie:
1) MONIKA BUJ
2) IWONA WAWRZYNIAK
Polonistki w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu

Jury przeanalizowało 106. prac i przyznało tytuły laureatów następującym osobom:
C) uczniowie klas IV – VI szkoły podstawowej:

Laureaci:
Maria Suszek, l.10
Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu
opiekun: Anna Gralec

Zuzanna Kwiatkowska, l. 12
Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Bydgoszczy
opiekun: Agnieszka Olejniczak

D) uczniowie klas I – III gimnazjum:

Laureaci:
Lidia Kasperkowicz, l. 16
Gimnazjum w Posadzie Górnej
opiekun: Waldemar Kilar

Emilia Chmiel, l. 16
Gimnazjum w Posadzie Górnej
opiekun: Waldemar Kilar

E) uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i osoby dorosłe:
Małgorzata Łysoń, l. 36
Dom Pomocy Społecznej w Jaskulinie
opiekun: Kamila Zelek

Andrzej Jagiełłowicz, l. 17
XLIV Liceum Ogólnokształcące w Warszawie
opiekun: Bronisław Kądziela

Wałbrzych, 7 IV 2016 r.

ZESPÓŁ SZKÓŁ Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
W WAŁBRZYCHU

PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA JURY OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „ŚWIAT BEZ BARIER”
„OWADY PODNIOSŁY SKRZYDŁA DO LOTU” - część plastyczna

W dniu 7 kwietnia 2016 roku odbyło się posiedzenie jury konkursu.

Jury w składzie:

przewodnicząca:
Ewa MADUCH
Plastyk w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu

członkowie:
1) Katarzyna UTECHT
Plastyk w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu
2) Ewa PIETRASZKO
Plastyk w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu

Jury przeanalizowało 727. prac i przyznało tytuły laureatów i wyróżnienia oraz Grand Prix następującym osobom:


GRAND PRIX
Michał Baranowski, l. 27 (2. prace)
Środowiskowy Dom Samopomocy „Familia” w Olsztynie
opiekunowie: Bogumiła Makiewicz, Monika Stepień


A) dzieci w wieku przedszkolnym:
Laureaci:
Bruno Rutkowski l. 6
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 216 „Klonowego Liścia” w Warszawie
opiekun: Danuta Ryś

Wojtek Bochniak l. 5
Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu ”Jutrzenka” w Zakopanem
opiekun: Ewa Bartosz- Mazuś

Alicja Błoniarz l. 6
Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
opiekun: Maria Mrożek

Wyróżnienia:
Julia Joachimiak, l. 5
Młodzieżowy Dom Kultury w Trzciance
opiekun: Bożena Pieńkowska

Szymon Paluch l. 6
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 216 „Klonowego Liścia” w Warszawie
opiekun: Danuta Ryś

B) uczniowie klas I – III szkoły podstawowej:

Laureaci:
Hanna Knapczyk l.10 (4. prace)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa we Wrząsowicach
Opiekun: Katarzyna Kos

Milena Niczyj l. 9
Bolesławiec
opiekun: Edyta Orlińska

Paulina Makarewicz l. 7
Fundacja EDF Polska w Rybniku
opiekun: Bogumiła Karaś- Lapczyk

Wyróżnienie:

Filip Seremak l. 7,5
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sobolewie
Opiekun: Ewa Rogulska

Wiktoria Tyborska l. 9
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu
opiekun: Ewa Pietraszko

C) uczniowie klas IV – VI szkoły podstawowej:

Laureaci:
Aleksandra Watała l. 12
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Zabrzu
opiekun: Krzysztof Bulik

Grzegorz Zgierski l. 12
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 51 w Lublinie
opiekun: Mariusz Kowal

Kamil Łupiński, l. 11
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Łapach
opiekun: Agnieszka Zdrodowska- Karkosz

Wyróżnienia:
Weronika Kaźmierska, l. 11
Zespół Szkół Integracyjnych w Lubinie
opiekun: Irena Oleksyn

Jagoda Sawicka, l. 11
Wałbrzych
opiekun: Marzena Prokopowicz

D) uczniowie klas I – III gimnazjum:

Laureaci:

Jakub Kubilus l. 15
Młodzieżowy Dom Kultury w Trzciance
opiekun: Bożena Pieńkowska

Maria Żelazowska l. 14
Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu
opiekun: Anna Niziołek

Amelia Zgama l. 13
Gimnazjum nr 1 w Nowym Targu
opiekun: Dorota Kret

Wyróżnienia:

Paula Tetych, l. 16
Osiedlowy Dom Kultury w Zamościu
opiekun: Maria Śliczniak

Aleksandra Michta l. 15
Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu
Opiekun: Anna Niziołek


E) uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i osoby dorosłe:

Laureaci:
Janusz Bloch, l.
Warsztaty Terapii Zajęciowej w Wałbrzychu
opiekun: Magdalena Firmanty

Antonina Chmielewska, l. 17 (2. prace)
Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie
opiekun: Anna Stachura


Magdalena Dobrzańska, l. 34
Ślaskie Centrum Edukacji i Rehabilitacji- Stowarzyszenie Arteria w Katowicach
opiekun: Anna Krasnodębska- Okręglicka

Wyróżnienia:

Katarzyna Mrożek, l. 20
Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
opiekun: Maria Mrożek

Michał Hajkowski, l. 33
Ślaskie Centrum Edukacji i Rehabilitacji- Stowarzyszenie Arteria w Katowicach
opiekun: Anna Krasnodębska- Okręglicka

Przewodnicząca:
Ewa Maduch

Członkowie:
Katarzyna Utecht
Ewa Pietraszko

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis