XIII PODSUMOWANIE ŚWIATA BEZ BARIER
Logo szkoly

XIII PODSUMOWANIE ŚWIATA BEZ BARIER

bez barier 2017Podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu „Świat bez barier” pod hasłem „Dmuchawce, latawce, wiatr…” za nami. Konkurs organizowany był już trzynasty raz przez Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu i Stowarzyszenie „Bez barier”.

Na uroczystości pojawili się zaproszeni goście- Przewodnicząca Rady Miasta Wałbrzycha- Maria Romańska, Kierownik Biura Edukacji UM w Wałbrzychu- Joanna Dobrowolska, Pełnomocnik ds. Osób Niepełnosprawnych- Janina Turicka i Przewodnicząca Komisji Edukacji i Kultury Rady Miejskiej Wałbrzycha- Małgorzata Wiłkomirska, laureaci z opiekunami artystycznymi i rodzice. Imprezę uświetnił występ chóru szkolnego pod kierunkiem Pawła Golczaka i „Wesołych nutek” pod kierunkiem pań- Alicji Grądalskiej i Renaty Panaś. Wystawa prac zachwyciła wszystkich zaproszonych gości, a dyplomy i nagrody sprawiły radość i małym i dużym. Dziękujemy wolontariuszom i ich opiekunce- Iwonie Wawrzyniak za trzy dni wspólnej pracy i zabawy. Było cudownie! Zapraszamy na XIV edycję konkursu w przyszłym roku.
Organizatorki: Ewa Maduch i Edyta Borczyk ag

bez barier 2017a

P5280004

P5280035

P5280038

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis