PODSUMOWANIE ŚWIATA BEZ BARIER 2017
Logo szkoly

PODSUMOWANIE ŚWIATA BEZ BARIER 2017

logo 2017 małea

Zapraszamy na uroczyste podsumowanie XIII Ogólnopolskiego Konkursu „Świat bez barier” pod hasłem „Dmuchawce, latawce, wiatr…”, które odbędzie się 27 maja 2017 roku w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu, ul. Palisadowa 48, o godz. 10:30. Konkurs objęty jest honorowym patronatem Prezydenta Miasta Wałbrzycha Romana Szełemeja i Poseł na Sejm RP Agnieszki Kołacz - Leszczyńskiej


Uroczystość będzie podsumowaniem trzydniowego spotkania integracyjnego laureatów, ich opiekunów z organizatorami konkursu i wolontariuszami. W tym czasie goście odwiedzą Starą Kopalnię, Zamek Książ, Palmiarnię w Lubiechowie, spędzą czas przy ognisku w Harcówce w Parku Sobieskiego i na spacerze w Szczawnie- Zdroju.
Organizatorki: Ewa Maduch i Edyta Borczyk

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis