„ŚWIAT BEZ BARIER” WYNIKI „ŚWIAT BEZ BARIER” WYNIKI
Logo szkoly

„ŚWIAT BEZ BARIER” WYNIKI

PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA JURY XIII OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „ŚWIAT BEZ BARIER” „DMUCHAWCE, LATAWCE, WIATR…”

W dniu 4 kwietnia 2017 roku odbyło się posiedzenie jury konkursu. Po przeanalizowaniu 728. prac plastycznych i 137. literackich jury przyznało tytuły laureatów 23. osobom i wyróżnienia 12. uczestnikom. Niemal 100. prac zostało zakwalifikowanych do wystawy pokonkursowej. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie. Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji. 

 

PRACE LITERACKIE

W dniu 4 kwietnia 2017 roku odbyło się posiedzenie jury konkursu. Jury w składzie:
przewodnicząca:
EDYTA BORCZYK
Polonistka w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu
członkowie:
1) MONIKA BUJ
2)IWONA WAWRZYNIAK
Polonistki w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu
 

Jury przeanalizowało 137. prac i przyznało tytuły laureatów następującym osobom:
 

C) uczniowie klas IV – VI szkoły podstawowej:
Laureaci:
 

Aleksandra Kościak, l. 10
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 216 "Klonowego Liścia" w Warszawie
opiekun: Joanna Zielińska
 

Maciej Serżysko, l. 12
Szkoła Podstawowa w Witkowie
opiekun: Hanna Nowak
 

Emilia Kuźmiczuk, l. 11
SOSW dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych w Lublinie
opiekun: Renata Łęczyńska
 

D) uczniowie klas I – III gimnazjum
 

Laureaci:
 

Julia Jankowska, l. 15
Gimnazjum nr 9 we Wrocławiu
opiekun: Joanna Kot
 

Olga Kalinowska, l.14
Publiczne Gimnazjum w Sobolewie
opiekun: Joanna Maraszek
 

Marta Maziarz l. 14
Gimnazjum nr 1 w Oławie
opiekun: Jolanta Szewczyk
 

Wyróżnienie:
Agnieszka Rybka, l. 15
Gimnazjum nr 1 w Oławie
opiekun: Jolanta Szewczyk
 

E) uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i osoby dorosłe:
 

Laureaci:
Justyna Orman, l. 20
Łódź
 

Andrzej Jagiełłowicz, l. 18
XLIV Liceum Ogólnokształcące w Warszawie
opiekun: Bronisław Kądziela
 

Wyróżnienie:
Jarosław Mitrus, l.20
SOSW dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych w Lublinie
opiekun: Marta Budek

PRACE PLASTYCZNE

 

W dniu 4 kwietnia 2017 roku odbyło się posiedzenie jury konkursu.
Jury w składzie:
przewodnicząca:
Ewa MADUCH
Plastyk w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu
członkowie:
1) Katarzyna UTECHT
Plastyk w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu
2) Ewa PIETRASZKO
Plastyk w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu
 

Jury przeanalizowało 728. prac i przyznało tytuły laureatów i wyróżnienia następującym osobom:
 

A)dzieci w wieku przedszkolnym:
 

Laureaci:
Julia Kacprzak, l. 5
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 86 w Warszawie
opiekun: Aneta Grochowska
 

Hanna Grochowska, l. 4
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 86 w Warszawie
opiekun: Aneta Grochowska
 

Małgorzata Płatosz, l. 6
Przedszkole Sióstr Serafitek w Nowym Targu
opiekun: Maria Mrożek
 

Wyróżnienia:
Łucja Kasiniak, l. 6
Przedszkole Sióstr Serafitek w Nowym Targu
opiekun: Maria Mrożek
 

Lena Bobrowska, l. 5
Przedszkole Sióstr Serafitek w Nowym Targu
opiekun: Maria Mrożek

 

B) uczniowie klas I – III szkoły podstawowej:
 

Laureaci:
Marzena Krupa, l.9
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sobolewie
opiekun: Ewa Rogulska
 

Tymon Koniuszewski, l. 7 (2. prace)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 216 „Klonowego Liścia” w Warszawie
opiekunki: Małgorzata Kosieradzka, Agnieszka Frączek
 

Anna Jabłońska, l. 9
Stowarzyszenie „Drukarnia wyobraźni” w Zamościu
opiekun: Maria Śliczniak
 

Wyróżnienie:
Natalia Bienia, l. 9
Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
opiekun: Maria Mrożek
 

Melania Banaszek, l. 9
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sobolewie
opiekun: Ewa Rogulska

 

C) uczniowie klas IV – VI szkoły podstawowej:
 

Laureaci:
Emilia Chowaniec, l. 10
Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu ”Jutrzenka” w Zakopanem
opiekun: Anna Szewczyk
 

Oliwia Łuc, l. 13
Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku
opiekun: Beata Synowiec
 

Jagoda Sawicka, l. 12
Wałbrzych
opiekun: Marzena Prokopowicz
 

Wyróżnienia:
Klaudia Korejba, l. 12
Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Sompolnie
opiekun: Teresa Olczak
 

Anna Kłoczko, l. 12
Szkoła Podstawowa nr 51 w Lublinie
opiekun: Mariusz Kowal

 

D) uczniowie klas I – III gimnazjum:
 

Laureaci:
Monika Barczyńska, l. 13
Stowarzyszenie „Drukarnia wyobraźni” w Zamościu
opiekun: Maria Śliczniak
 

Nikola Posacka, l. 15
Gimnazjum nr 2 w Lęborku
opiekun: Ferdynanda Byczuk
 

Angelika Drapała, l. 15
Gimnazjum nr 2 w Lęborku
opiekun: Ferdynanda Byczuk
 

Wyróżnienia:
Natalia Siudyła, l. 13
Zespół Szkół w Białce
opiekun: Grażyna Hankiewicz
 

Aleksander Bogatek, l. 14
Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu
opiekun: Anna Niziołek

 

E) uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i osoby dorosłe:
 

Laureaci:
Iwona Werocy, l. 29
Warsztaty Terapii Zajęciowej w Wałbrzychu
opiekun: Magdalena Firmanty
 

Małgorzata Galanta, l. 55
Dom Pomocy Społecznej w Jaskulinie
opiekun: Małgorzata Rogowska
 

Lucyna Poduch, l. 64
Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu
opiekun: Ewa Bednarska Siwilewicz
 

Wyróżnienia:
Halina Cymerman, l. 59
Środowiskowy Dom Samopomocy „Familia” w Olsztynie
opiekun: Bogusława Makiewicz

 

Krzysztof Zając, l. 55
Środowiskowy Dom Samopomocy „Familia” w Olsztynie
opiekun: Bogusława Makiewicz

 

 ag

 

 

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis