Świąteczny wieczór poetycko-muzyczny
Logo szkoly

Świąteczny wieczór poetycko-muzyczny

     W czwartek, 17.12.2015 r. w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi odbył się wieczór poetycko-muzyczny z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie naszego gimnazjum zaprezentowali program, na który składały się wiersze, kolędy i świąteczne piosenki wprowadzające zaproszonych gości w ten magiczny czas. Niepowtarzalny nastrój wyczarował chór Gaudeo i uczniowie klasy I a gimnazjum. Klimatyczna scenografia idealnie podkreślała charakter spotkania.

     Okazuje się, że Rodzice  zawsze życzliwie przyglądają się pracy uczniów i nauczycieli, co podkreślili liczną obecnością i gorącymi brawami.

     Organizatorzy serdecznie dziękują za dobre słowa i wszystkim życzymy spokojnych, rodzinnych Świąt.

Agnieszka Skirucha i Anna Nahorecka UW

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis