WIZYTA SIATKARZY TS VICTORII PWSZ WAŁBRZYCH WIZYTA SIATKARZY TS VICTORII PWSZ WAŁBRZYCH
Logo szkoly

WIZYTA SIATKARZY TS VICTORII PWSZ WAŁBRZYCH

Dnia 5.12.2014 (piątek) naszą szkołę odwiedzili zawodnicy klubu siatkarskiego TS Victorii PWSZ Wałbrzych w składzie:

Bartosz FILIPIAK
Łukasz KACZMAREK
Maciej KRZYWIECKI
Szymon PIÓRKOWSKI

Po krótkiej rozmowie z młodzieżą, zorganizowali rozgrzewkę dla wybranych uczniów, po czym wspólnie zagrali jednego seta w siatkówkę na siedząco. Na zakończenie zawodnicy rozdali autografy oraz wspólnie z uczniami zrobili zdjęcia.

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Dzieci chętnie zadawały pytania i uczestniczyły w zajęciach.

Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji spotkania dla pana Mirosława Antczaka oraz nauczycieli: Katarzyny Popiel, Anny Kotek, Hanny Rychlik, Dariusza Ratajczaka i Anny Hamanowicz. (Katarzyna Popiel)

(HR)

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ ZE SPOTKANIA

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis