WIZYTA SIATKARZY TS VICTORII PWSZ WAŁBRZYCH
Logo szkoly

WIZYTA SIATKARZY TS VICTORII PWSZ WAŁBRZYCH

Dnia 5.12.2014 (piątek) naszą szkołę odwiedzili zawodnicy klubu siatkarskiego TS Victorii PWSZ Wałbrzych w składzie:

Bartosz FILIPIAK
Łukasz KACZMAREK
Maciej KRZYWIECKI
Szymon PIÓRKOWSKI

Po krótkiej rozmowie z młodzieżą, zorganizowali rozgrzewkę dla wybranych uczniów, po czym wspólnie zagrali jednego seta w siatkówkę na siedząco. Na zakończenie zawodnicy rozdali autografy oraz wspólnie z uczniami zrobili zdjęcia.

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Dzieci chętnie zadawały pytania i uczestniczyły w zajęciach.

Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji spotkania dla pana Mirosława Antczaka oraz nauczycieli: Katarzyny Popiel, Anny Kotek, Hanny Rychlik, Dariusza Ratajczaka i Anny Hamanowicz. (Katarzyna Popiel)

(HR)

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ ZE SPOTKANIA

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis