TURNIEJ INTEGRACYJNY SP

TURNIEJ INTEGRACYJNY SP

Dnia 07.12.2016 w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi odbył się Turniej Integracyjny zorganizowany w ramach obchodów Dni Integracji. Uczestniczyli w nim uczniowie klas integracyjnych na drugim etapie edukacyjnym IV-VI.

Poszczególne zespoły klasowe wspólnie z wychowawcami przygotowali gry i zabawy integrujące nie tylko uczniów każdej klasy z osobna, ale całej społeczności szkolnej (uczniowskiej).

Tytuł najbardziej zintegrowanej klasy oraz nagrodę - zaproszenie na klasowe wyjście do pizzerii zdobyła klasa Ve, której wychowawcą jest Pani Joanna Madejczyk.

Uczniowie zaprezentowali swoje talenty muzyczne, plastyczne, sportowe oraz iluzjonistyczne. Imprezę poprowadzili uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 9. Wszystkim uczestnikom SERDECZNIE DZIĘKUJEMY:)