INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY
Logo szkoly

We wtorek (06.12.2016) u nas w szkole odbył się SZACHOWY TURNIEJ INTEGRACYJNY.

W imprezie wzięło udział 16 uczniów.  Turniej został rozegrany tempem 15 minut na zawodnika na dystansie 7 rund. Sędzią głównym zawodów był Pan Łukasz Zawadzki.

Bezkonkurencyjny okazał się Aleksander Wilk, który zdobył 7 punktów wygrywając wszystkie swoje partie.

Na duże wyróżnienie zasługuje uczeń klasy II (SP) Natan Jasiński, który pomimo swojego pierwszego startu w szachowej imprezie zdobył 2,5 pkt i zajął III miejsce w klasyfikacji klas 1-3.

Serdecznie chcemy podziękować wszystkim zawodnikom biorącym udział w zawodach, a także uczniom pomagającym w ich organizacji (Hani Lupierz, Zuzi Łatce i Szymonowi Mielczarkowi) za wspaniałą atmosferę i grę fair play.

Do zobaczenia w przyszłym roku:) (Hanna Rychlik)
Poniżej przedstawiamy zestawienie w poszczególnych kategoriach wiekowych a takze zdjęcia z imprezy: