KONKURS PLASTYCZNY „ GDZIE TY JESTEŚ, JESIENI……. „

KONKURS PLASTYCZNY „ GDZIE TY JESTEŚ, JESIENI……. „

W tym roku szkolnym na plastyczną zabawę kolejny raz zostaliśmy zaproszeni przez uczniów szkoły 37 z Pisakowej Góry.  Międzyszkolny konkurs miał na celu integrację środowisk szkół wałbrzyskich, wspólną zabawę i rozwijanie warsztatu artystycznego uczniów. Dzieci podzielone na grupy wiekowe wykonywały prace plastyczne pastelami, wykorzystując swoje obserwacje przyrodnicze, własne spojrzenie i odczucia związane z piękną kolorową polską jesienią w polu, lesie, sadzie i parku.  Po obradach jury zostały wręczone nagrody i wyróżnienia….. w tym roku wybór nie był łatwy, bo uczniowie wykazali się niezwykłą pomysłowością i ekspresją.

Pierwsze miejsce wśród uczniów klas pierwszych zajęła uczennica klasy I F Ewa Goliszewska , w klasach drugich wyróżnienie zdobyła uczennica klasy II c Nadia Wiśniewska , a II miejsce wśród uczniów klas trzecich zdobyła uczennica klasy III A Nikola Pietruszkiewicz. Dzieci brały udział w konkursie pod opieką Pani Ewy Pietraszko.  Serdecznie gratulujemy laureatkom i życzymy nowych sukcesów.

PICT0037PICT0038PICT0039PICT0040PICT0041PICT0044