BARWY JESIENI

BARWY JESIENI

IMG 0011W jedną z jesiennych sobót w naszej szkole odbyła się środowiskowa impreza "Barwy jesien". Ta coroczna impreza składa się z dwóch części: sportowej i plastycznej, a udział w niej biorą uczniowie ZSzOI oraz PSP nr 21. Honorowy patronat nad imprezą pełni Rada Wspólnoty Samorządowej Podzamcze, która m.in. sponsoruje drobne upominki dla uczniów oraz szkół. Zmagania sportowe odbywające się w naszej szkole polegały na pokonywaniu różnych konkurencji sportowych. Chociaż w końcowej klasyfikacji nie było wygranych i przegranych, to jednak uczniowie klas I - VI dzielnie walczyli o jak największą ilośc punktów przydzielanych po zaliczeniu każdej konkurencji. Gorący doping rodziców oraz nauczycieli dodawał uczniom zapału i mobilizował do sportowej rywalizacji.