POMÓŻMY PANU JANKOWI

POMÓŻMY PANU JANKOWI

ZBIÓRKA NA CEL
Półroczny pobyt w specjalistycznym ośrodku
dla pana Janka Grabowskiego z naszej stołówki

Stan po wypadku - uraz mózgowo - czaszkowy, obrażenia wielonarządowe, krwiak podtwardówkowy

Janek

link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/jan-grabowski

Kilka sekund, które odmieniły życie całej naszej rodziny, miało miejsce dnia 03.11.2020r. W drodze do pracy, w której codzienny kontakt z dziećmi od kilku pokoleń sprawiał mu wiele radości, nasz tato i mąż uległ bardzo poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu, w wyniku którego doznał bardzo ciężkiego urazu czaszkowo-mózgowego oraz obrażeń wielonarządowych.

Zaraz po wypadku, lekarze ocenili, że tata doznał bardzo ciężkich urazów mózgu. Od tego momentu znajduje się w stanie śpiączki, bez jakichkolwiek reakcji na bodźce zewnętrzne. Po 3,5 tygodniach spędzonych na Oddziale Intensywnej Terapii został przeniesiony na Oddział Neurochirurgiczny,

Od tego momentu nie odzyskał świadomości i nie pokazuje jakichkolwiek reakcji na bodźce zewnętrzne. Dla tak bardzo energicznego i pozytywnie nastawionego do świata człowieka, taki stan wegetacji to nieopisany ból i cierpienie. Tata jest bardzo silnym człowiekiem i walczy codziennie o powrót do nas, jednakże bez rehabilitacji nie ma na to jakichkolwiek szans.

Jedyną jego i naszą nadzieją na powrót do rzeczywistości jest bardzo kosztowna rehabilitacja w Klinice Rehabilitacyjno-Wybudzeniowej, której miesięczny koszt wynosi około 11.000 złotych. Efekty takiego leczenia mogą się pojawić dopiero po kilku mięsiącach, w zależności od indywidualnego stanu pacjenta.

Z całego serca zwracamy się do Was o pomoc. Każda, nawet najmniejsza kwota jest dla nas i przede wszystkim dla naszego taty i męża bezcenna!
Wypadek zniszczył wszystko oprócz woli walki...