ZOSTAŃ W DOMU DLA BEZPIECZEŃSTWA

ZOSTAŃ W DOMU DLA BEZPIECZEŃSTWA

Uczniu i studencie – zostań w domu i ogranicz kontakty towarzyskie!
Dwutygodniowa przerwa w zajęciach w szkole i na uczelni to nie wakacje ani ferie. To czas, w którym musimy zrobić wszystko, aby nie dochodziło do kolejnych zarażeń koronawirusem.

Dlatego też w najbliższym czasie zrezygnuj z wszelkich spotkań towarzyskich i:

-pozostań w domu,
- nie spotykaj się ze znajomymi,
- nie chodź na dyskoteki,
- nie przesiaduj w galeriach handlowych,
- zrezygnuj z kina, kawiarni i restauracji,
- nie korzystaj z komunikacji publicznej (lub ogranicz ją do niezbędnego minimum),
- nie uczestnicz w spotkaniach towarzyskich,
- zrezygnuj z wycieczek,
– dbaj o higienę i często myj ręce wodą z mydłem. Pamiętaj, że to również od Ciebie zależy, czy wirus będzie rozprzestrzeniał się dalej!

Zajęcia zdalne i nauka w domu
Nauczyciele mogą przesyłać swoim uczniom i studentom materiały do pracy w domu. Wszystko po to, aby koronawirus nie wpłynął na realizację programów nauczania.
Przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie oznacza dni wolnych od nauki. Przeczytaj ulubioną książkę, uzupełnij swoje wiadomości lub rozwijaj kompetencje. Skorzystaj przy tym z darmowej platformy epodreczniki.pl i materiałów rekomendowanych przez Twojego nauczyciela.
Więcej informacji: https://epodreczniki.pl/